Witamy Państwa w naszym sklepie internetowym!

ZADZWOŃ DO NAS TERAZ +48 694 971 940

O nas

Oferujemy Państwu szeroką gamę profesjonalnych materiałów i urządzeń do pakowania. U nas znajdziecie takie produkty jak:

 

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by dostarczać Państwu produkty o najwyższej jakości, znanych i cenionych na rynku producentów krajowych oraz zagranicznych. Napinacz h21, bandownica czy paskowacz są najlepszymi urządzeniami do zabezpieczania ładunku.

Poza tym doskonałym zabezpieczeniem jest taśma poliestrowa, łącząca w sobie dużą wytrzymałość na zerwanie z elastycznością użytkowania. Jest ona idealnym rozwiązaniem do mocowania ciężkich ładunków. Tak samo, taśma stalowa, idealna do pakowania ciężkich wyrobów, między innymi: ceramicznych, budowlanych i odlewów. Z kolei taśma polipropylenowa jest niezwykle odporna na uszkodzenia związane z przetarciem taśmy, dzięki czemu swoje zastosowanie znajduje przy bardzo ciężkich ładunkach.

Nasza bogata oferta dostosowana jest do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 15.30.

 

P.HP.U UNI-BAND s.c.
ul. Wspólna 3
35-205 Rzeszów

tel./fax +48 (017) 863-34-78,
tel. kom. 694 971 940, 694 474 686
uniband@uniband.pl